آشنایی با اکسل پدیا
اکسل پدیا چگونه شکل گرفت؟

از سال 88 بصورت جدی کار با اکسل رو شروع کردیم و همیشه سعیمون بر این بوده که دانشمون رو با آموزش به بقیه و انجام پروژه در حوزه های مختلف از جمله مهندسی صنایع بهبود بدیم. به مرور زمان هر چقدر بیشتر پیش رفتیم و بیشتر مطالعه کردیم به این نتیجه رسیدیم که اکسل یک نرم افزار معمولی نیست و استفاده صحیح و بجا از این معجزه سبز میتونه تاثیر خیلی خیلی زیادی داشته باشه. از طرف دیگه کمبود شدید نیروی انسانی مسلط به اکسل رو به شدت حس میکردیم، پس تصمیم گرفتیم برای کمک به ارتقاء فرهنگ و دانش اکسلی، فعالیت هامون رو منسجم کنیم. این شد که اکسل پدیا در سال 94 متولد شد و به عنوان زوج اکسلی شناخته شدیم.

سامان چراغی
بنیان گذار و مدیر ارشد اکسل پدیا

اصولا سعی می کنم همه کارهام رو توی اکسل انجام بدم و واقعا معتقدم اکسل توانایی خیلی زیادی داره. همیشه گفتم “محـــدودیت اکســـل خــلاقــیت مـــاست”. پس براحتی از توانایی های اکسل نگذریم و نگیم نمیشه…

حسنا خاکزاد
بنیان گذار و مدیر ارشد اکسل پدیا

از کوچیک ترین کارهای شخصی تا تخصصی ترین کارهام رو، چه در زمان دانشجویی و چه در محل کار با اکسل انجام میدادم و میدم. معتقدم که “اکسل یکی از عمومی ترین و در عین حال تخصصی ترین نرم افزارهاست.” فقط کافیه به توانایی های این جادوی سبز ایمان داشته باشیم

اکسل پدیا رو بوجود آوردیم تا:

  • فرهنگ اکسلی رو ارتقا بدیم

معتقدیم افراد باید به این درک برسند که استفاده حرفه ای از اکسل چه میزان بر دقت و سرعت انجام کارها تأثیرگذار خواهد بود، همانطور که استفاده غیر حرفه ای از آن پرخطر، زمانبر و نادقیق خواهد بود.

  • پشتیبانی باشیم برای کسانی که می خوان اکسل یاد بگیرن

دانشنامه پارسی اکسل به افراد کمک میکنه تا در مسیر درست یادگیری حرفه ای اکسل قرار بگیرن.

ما با ارائه آموزش های متنوع، طراحی و برگزاری دوره های حرفه ای و کاربردی، پاسخگویی کامل و مشاوره رایگان همواره پشتیبان شما در این مسیر هستیم.

تاریخچه اکسل پدیا

اعتبار ما کیفیت و رضایت مشتریان ما هست. برگزاری چندباره دوره ها در شرکت های متقاضی نشان از کیفیت و رضایت از گروه اکسل پدیا هست.

مشاوره برگزاری دوره 

از مشاوره ما جهت برگزاری کلاس ها با بیشترین کیفیت و مناسبترین کارگاه حتما استفاده کنید.