دوره های آنلاین اکسل پدیا
بهترین روش برای یادگیری اکسل در حضور استاد

آموزش اکسل از راه دور ( اکسل آنلاین ) به عنوان یکی از موفق‏ترین برنامه‏ های آموزشی اکسل پدیا، تلفیقی از دوره‏ های آموزش از راه دور و کارگاه‏ های آموزشی کوتاه مدت در زمینه‏ های مختلف آموزش نرم‏ افزار اکسل است. دوره‏ های آموزش اکسل از راه دور اکسل پدیا، به شیوه‏ای قابل انعطاف طراحی شده است تا داوطلبان در هر کجا که هستند بتوانند در ساعات و روزهای دلخواه خود از این دوره‏ ها استفاده کنند.

اکسل پدیا از ابتدا جهت بهره گیری همه عزیزان در همه نقاط (ایران و جهان) بصورت محدود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی بصورت آنلاین میکرد. اما از اسفند سال 1398 و با توجه به پاندمی ویروس کرونا، اقدام به برگزاری این دوره ها بصورت فراگیر نموده است.

target

مخاطبین این دوره ها

  • همه افرادی که با داده در حال کار هستند و دنبال راهی برای انجام بهتر آن هستند.
  • مناسب برای همه افراد علاقمند به یادگیری نرم‏ افزار اکسل (بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی)
  • دانشجویان مهندسی، حسابداری و …
startup

مزایای دوره های از راه دور

  • کاهش زمان، هزینه و افزایش بهره‏ وری
  • عدم نیاز به هماهنگی‏های پیچیده در خصوص تعیین زمان و مکان کلاس
  • امکان برگزاری کلاس در روزهای تعطیل رسمی و حتی ساعات پایانی شب (توافق طرفین)

چرا دوره های آموزشی از راه دور اکسل ( اکسل آنلاین )؟

همیشه دسترسی به اساتید خوب کار آسانی نیست. دوره های از راه دوره ( اکسل آنلاین ) شما رو به بهترین اساتید اکسل و VBA وصل خواهد کرد و با بهترین کیفیت اکسل و برنامه نویسی رو یاد خواهید گرفت.

از ویژگی های این دوره های پیگیری مستمر اساتید هست که شما رو در بین هر جلسه کاملا پشتیبانی خواهد کرد و با تمارین فهم و درک مطالب رو برای شما آسان تر میکند.

لذتبخش ترین حالت یادگیری، یادگیری در خانه هست وقتیکه بهترین منابع در اختیار شما باشه.

با استفاده از روش های از راه دوره ( اکسل آنلاین ) به راحتی و به رایگان با اساتید صحبت کنید و سطح خودتون رو مشخص کنید. با این کار به راحتی میتونید مسیر آموزش خودتون رو بشناسید.

تا حالا شده سر کلاس خسته شده باشید و دیگه نتونید کلاس رو ادامه بدید؟ اولین پاسخ به خودتون این خواهد بود: دیگه نیم ساعت ارزش این رو نداره که کلاس رو تموم کنیم و تا هفته بعد منتظر بمونم، پس ادامه میدم!

زمانیکه که کلاس در حال برگزاری هست شما به راحتی میتونید از صفحه مانیتور فیلم کلاس رو داشته باشید و هر زمان که خواستید مجددا آموزش ها رو مرور کنید. حتی به علت اینکه استاد میتونه آموزش رو بر روی سیستم شما انجام بدهریال همه فایل های ایجاد شده در طول دوره بر روی سیستم شما خواهد بود. این یعنی ویدئو و فایل های آموزش در لحظه در اختیار شما هست.

یادگیری هر چیزی زیر نظر استاد بسیار اثر بخش خواهد بود حالا اگه استاد همه حواسش به کار شما باشه، آیا موردی هست که شما اشتباه انجام بدید و متوجه آن نشید؟ کوچکترین اشتباه توسط اساتید به شما اطلاع داده خواهد شد و از ابتدا شما مطالب رو به نحو صحیح اجرا خواهید کرد.

همیشه تلاش میکنیم بهترین و کاربردی ترین موضوعات رو در اختیار شما قرار بدیم. از همین رو در چیدمان سرفصل های هر دوره از نیاز و خواسته شما مطلع میشویم.

پشتیبانی آنلاین دوره های آموزشی

پشتیبانی:

گروه پشتیبانی از قبل از شروع دوره (برای ایجاد هماهنگی های مورد نیاز ) تشکیل خواهد شد و تا یک ماه پس از دوره جهت پشتیبانی و رفع اشکال توسط مدرس مربوطه دایر خواهد بود.

نحوه برگزاری:

این دوره ها با توجه به شرایط و تعداد نفرات، در پلت فرم ها مختلف مثل Skyroom و AdobeConnect، GoogleMeet و … قابل برگزاری است.

analytics

دریافت سرفصل های پیشنهادی ما

برای دریافت سرفصل های پیشنهادی دوره های اکسل فرم زیر را پر کنید تا اطلاعات برای شما ارسال شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .